بزرگترین تولید کننده

پمپ‌های وکیوم، بلوئر و کمپرسور هوا

نمایندگی

محصولات Atlas Copco

گواهینامه

ISO 9001-2015

درباره ما

صنایع واکیوم پارس

شرکت صنایع واکیوم پارس در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده و با بیش از ۳5 سال سابقه فعالیت در زمینه مهندسی و تولید انواع پمپ وکیوم، بلوئر و انواع کمپرسور هوا و گاز فعال است.

اولین و بزرگترین

صنایع واکیوم پارس، اولین و بزرگترین تولیدکننده پمپ ها و کمپرسور های هوا و گاز از نوع رینگ مایع (liquid ring vacuum pumps and compressors) در ایران است. واحد فنی و مهندسی این شرکت امتیاز اولین طراحی و ساخت انواع پکیجهای تخصصی وکیوم- کمپرسور جهت پروژه های نیروگاهی، نفت و پتروشیمی را براساس استاندارد API681 را به خود اختصاص داده است..

علاوه بر این، سازمان صنایع واکیوم پارس، اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج‌های بلوئرهای هوا و گاز از نوع جابجائی مثبت (Roots type positive displacement) در ایران است.

ارائه مشاوره

با توجه به دامنه محصولات ارائه شده، این شرکت توانایی ارائه مشاوره، طراحی و ساخت پکیج‌های تخصصی برای انتقال و فشرده سازی سیالات قابل تراکم مانند هوا و گازهای فرایندی را در هر گونه شرایط محیطی دارا است. با توجه به شبکه نمایندگی‌ها مختلف در استان‌های کشور کلیه خریداران می توانند، اطمینان داشته باشند که تیم خدمات پس از فروش ما در اسرع وقت در آن شرکت حضور یافته و در خصوص ارائه مشاوره فنی و یا بر طرف نمودن مشکلات آن‌ها حداکثر همکاری را انجام خواهند داد.

امکانات و منابع

شرکت صنایع واکیوم پارس با استفاده از:

• سیستم تحقیق و توسعه فعال و پویا متکی بر نیروی انسانی کار‌آزموده
• سیستم یکپارچه اطلاعاتی ERP برای فرایندهای تامین مواد اولیه، تولید و کنترل کیفیت
• سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری CRM جهت فرایندهای فروش و خدمات پس از فروش
• سیستم مستمر مدیریت کیفیت ISO 9001-2015
و حمایت مدیران و درک نیاز مشتریان به تلاش در جهت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت عالی، زمان تحویل مناسب و نوآوری‌های جدید می‌پردازد.