بزرگترین تولید کننده

پمپ‌های وکیوم، بلوئر و کمپرسور هوا

نمایندگی

محصولات Atlas Copco

گواهینامه

ISO 9001-2015

نفت، گاز و پتروشیمی

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از اصلی‌ترین صنایع کشور محسوب می‌شوند که در زمینه انتقال و فشرده‌سازی سیالات قابل تراکم نیاز گسترده و غیرقابل چسم‌پوشی دارند. شرکت پارس وکیوم با استفاده از دانش تیم‌های مجرب مهندسین فروش و طراحی و همچنین برخورداری از تجربه گسترده در این زمینه، می‌تواند احتیاجات صنایع مختلف را در زمینه‌های متفاوت تامین کند.

پارس وکیوم یکی از معتبرترین ارائه دهندگان پمپ خلا در ایران است که می‌تواند با کیفیت‌ترین محصولات بازار را در اختیار شما بگذارد.

کاربرد محصولات در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی

ما در پارس وکیوم بر اساس تجربه‌ای که در طی سال‌ها فعالیت به دست آورده‌ایم، می‌دانیم که کیفیت، دوام و قابلیت اطمینان بالا در زمان فعالیت، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های محصولاتی است که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما با ارائه طیف وسیع و گوناگونی از محصولات، همکاری با بهترین شرکت‌های جهانی و سفارش‌سازی منطبق با استانداردهای داخلی و جهانی نظیر IPS، ASME و API، محصولاتی قابل اطمینان با کیفیت بالا را در اختیار این صنایع قرار می‌دهیم.

در ادامه لیستی از موارد استفاده محصولات شرکت صنایع پارس وکیوم در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را عنوان کرده‌ایم:

 • تولید هوای فشرده ابزار دقیق
 • واحدهای روغن سازی Furfural
 • انتقال و کمپرس گازهای فرایندی
 • اندازه‌گیری حجم گازهای فرایندی
 • تقطیر فراورده‌ها و فیلتراسیون آن‌ها
 • ایجاد خلا و هواگیری در پروسه‌های نفتی
 • تولید هوای فشرده برای Plantهای پالایشگاه‌ها
 • بازیافت MEG در سیستم‌های MEG reclamation
 • بازیافت بخارات در سیستم تحت خلا – Vapor Recovery
 • هوادهی به کوره‌های مخصوص برای De-Sulfurization گاز طبیعی
 • انتقال گازهای تبریدی برای تجهیزات برودتی مورد استفاده در این صنایع
 • سیستم flare gas recovery برای بازیافت گاز flare و بازیافت هیدروکربن‌ها
محصولات مورد استفاده در نفت، گاز و پتروشیمی

کمپرسور اسکرو سری GA

کمپرسور اسکرو (screw) سری GA از نوع Oil-injected است و از  آخرین تکنولوژی کمپرسور اسکرو روغنی در جهان در هسته اصلی آن استفاده می‌شود. این محصول برای تهیه هوای فشرده، عملاً در تمامی بخش‌های صنعتی مورد استفاده گسترده دارد. استفاده ازآخرین تکنولوژی پیشرفته screw و کار با تکنولوژی VSD باعث شده است که این محصول به عنوان گزینه اول برای تامین هوای فشرده کارخانجات و Plantهای مختلف تبدیل شود.

پکیج تخصصی کمپرسور رینگ مایع

پکیج‌های تخصصی و مهندسی شده کمپرسور رینگ مایع بر اساس نیاز مبرم صنایع مختلف کشور نظیر نفت، گاز و پتروشیمی با رعایت استاندارد API 681 طراحی و ارائه می‌شوند. این پکیج‌ها کاملاً بر اساس نیاز مشتریان در هر پروژه و با اقلام و امکانات مبتنی با درخواست ایشان مهندسی و ساخته می‌شوند. سیال در گردش داخل این پکیج‌ها آب، روغن، هیدروکربن و یا هر سیال فرایندی دیگری (به شرط داشتن شرایط مورد نیاز جهت ایجاد رینگ مایع ) است.

پکیج‌های تخصصی شرکت صنایع واکیوم پارس دارای اقلام مختلفی است که در ادامه به آن‌ها اشاره کلی می‌شود.

کمپرسور رینگ مایع سری PVI

کمپرسور دورانی رینگ مایع یا Liquid Ring سری PVI با پروانه منحنی‌وار، نسل جدید تکنولوژی ساخت کمپرسورها با مکانیزم Rotary Liquid Ring است که جهت ایجاد فشار مثبت در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود.

بلوئر سانتریفیوژ سری ZM

بلوئر سانتریفیوژ چند مرحله‌ای (multi-stage centrifugal) سری ZM یکی از مقاوم‌ترین تکنولوژی‌های به کار رفته برای ایجاد فشار مثبت پایین جهت هوا و گازها است. یکی از مزیت‌های این محصول، هزینه نگهداری پایین است که باعث جذابیت آن در بین تکنولوژی‌های مختلف می‌شود.

 

پارس وکیوم نماینده بلوئر روبوسکی می‌باشد، شما می‎‌توانید برای خرید بهترین و باکیفیت‌ترین انواع بلوئر با کارشناسان ما در پارس وکیوم با شماره 02166801373 در تماس باشید.

بلوئر روتس سری PVPack

بلوئرهای نوع روتس (Roots Type) با روتورهای سه پره‌ای (۳ Lobe) که با پکیج‌های سری PVPack ارائه می‌شوند؛ به منظور هوادهی و انتقال گازهای خنثی در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شوند.

پیشنهاد: پارس وکیوم نماینده بلوئر روبوسکی می‌باشد، شما می‎‌توانید برای خرید بهترین و باکیفیت‌ترین انواع بلوئر با کارشناسان ما در پارس وکیوم با شماره 02166801373 در تماس باشید.

پکیج تخصصی پمپ وکیوم رینگ مایع

پکیج‌های تخصصی یا مهندسی شده پمپ وکیوم رینگ مایع بر اساس نیاز مبرم صنایع مختلف کشور مانند حو زه نفت، گاز و پتروشیمی و با رعایت استاندارد API 681 طراحی و ارائه می‌شوند. این پکیج‌ها کاملاً بر اساس نیاز مشتریان در هر پروژه و با اقلام و امکانات مبتنی بر درخواست ایشان مهندسی و ساخته می‌شوند. سیال گردش در این پکیج‌ها می‌تواند آب، روغن، هیدروکربن و یا هر سیال فرایندی دیگری (به شرط داشتن شرایط مورد نیاز جهت ایجاد رینگ مایع) باشد.

پکیج های تخصصی شرکت صنایع واکیوم پارس دارای اقلام مختلفی است که در بخش پکیج‌های نمونه به آن‌ها اشاره می‌شود.

پکیج استاندارد پمپ وکیوم رینگ مایع

در پکیج استاندراد پمپ وکیوم سری PVI-PW از پمپ خلا PVI به عنوان هسته اصلی استفاده می‌شود. اجزای اصلی این پکیج علاوه بر پمپ وکیوم PVI عبارتند از: به سیستم خنك كننده (رادیاتور+ فن)، مخزن جداكننده آب و هوا، فلوتر، كوپلینگ و گارد، تابلو برق و حفاظت الكتریكی، ترموستات كنترل درجه حرارت، پمپ سیركولاتور آب، گیج وکیوم و شیرآلات مربوطه
در پکیج استاندراد پمپ وکیوم سری PVI-PO از پمپ خلا PVI به عنوان هسته اصلی استفاده می‌شود. اجزای اصلی این پکیج علاوه بر پمپ وکیوم PVI عبارتند از: مجهز به سیستم خنك كننده (رادیاتور+ فن)، سیستم كندانسور و جدا كننده روغن، مخزن جمع‏ آوری روغن، مخزن رزرو خلاء، پمپ سیركولاتور، تابلو برق و حفاظت الكتریكی، ترموستات كنترل درجه حرارت، استرینر ورودی، شیر یکطرفه، گیج وکیوم و شیرآلات مربوطه

پمپ وکیوم رینگ مایع سری PVI

پمپ وکیوم دورانی رینگ مایع یا Liquid Ring سری PVI با پروانه منحنی وار، نسل جدید تکنولوژی ساخت پمپ‌های خلا با مکانیسم Rotary Liquid Ring است که جهت ایجاد خلاء در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود.